برگزاری مشترک یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و ششمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستاییبنام خداوند یکتا

"وَ مِنَ النَّاسِ مَنْ یَشْری نَفْسَهُ ابْتِغاءَ مَرْضاتِ اللَّهِ وَ اللَّهُ رَؤُفٌ"

و از میان مردم کسى است که جان خود را براى طلب خشنودى خدا می فروشد، و خدا نسبت به [این‏] بندگان مهربان است‏》(سوره بقره-آیه۲۰۷)

?خادمان همیشه آماده در حوزه ی آتش نشانی، ایثارگرانی هستند که بخشی از ایمنی، امنیت و آرامش جامعه امروزی مدیون زحمات بی منت آنهاست.

آنان که متعهدانه و با تکیه بر همت و تلاش صادقانه، غیرتمندانه و جان برکف، به شایستگی عهده دار مسئولیتی خطیر و مهم هستند. ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شبانه روزی کلیه  آتش نشانان، "7 مهرماه" روز "آتشنشانی و ایمنی" را صمیمانه به این عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده وآرزوی توفیق و سلامتی برای کلیه آتش نشانان  را از خداوند متعال خواستارم.

     محمد صادق معتمدیان

    استاندار خراسان جنوبی

 دیدار مهندس دهقان  شهردار  زهان و مهندس یوسفی بخشدار  زهان با پرسنل آتش نشانی به مناسبت فرارسیدن هفتم مهرماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی.به مناسبت هفته دولت با حضور فرماندار محترم شهرستان زیرکوه،امام جمعه محترم موقت  ،شهردار و شورای محترم اسلامی ،بخشدار محترم و سایر مسئولین شهرستان و همشهریان گرامی ،پروژه  های شهرداری زهان افتتاح گردید.

  

فرماندار شهرستان زیرکوه ضمن تقدیر از فعالیتهای صورت گرفته ،تلاش و پشتکار را خمیرمایه موفقیت دانستند.

شهردار  زهان طی ارائه گزارشی از امور اجرایی شهر زهان ومشکلات موجود شهر پرداختند و سپس از نقاطی همچون پل ورودی جاده پردان و چند مکان دیگر بازدید به عمل آمد.نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري : ---

تلفن شهرداری :05632553579  فکس : 05632553580

پست الکترونیک : shahrdarizohan@gmail.com

آدرس : خراسان جنوبی - شهر زهان-بلوار امام رضا(ع)- شهرداری زهان

بازدید امروز36
بازدید دیروز25
بازدید هفته114
بازدید ماه1415
کل بازدید73556