به گزارش خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر زهان مهندس دهقان شهردار زهان ضمن سفر به شهر ستان چناران واقع درخراسان رضوی وبازدید از مراکز فنی،اداری،شهرسازی وفضای سبز شهرداری ، با شهردار این شهر دکتر بارویی تفاهم نامه همکاری منعقد کردند. شهردار زهان در جلسه انعقاد این تفاهم نامه گفت:با توجه به موقعیت ویژه چناران و نزدیکی آن به مرکز استان خراسان رضوی و همچنین تجارب ارزنده مجموعه مدیریت شهری و برخورداری از طبیعت زیبا و برخوردار به منظور تبادل نظر و بهره گیری از تجارب موفق شهرداری چناران و انتقال آن به مجموعه شهرداری زهان این تفاهم نامه در موضوعات و مفادی که تنظیم گردیده، منعقد میگردد. وی اظهار کرد: از موضوعات مهم تفاهم نامه بین دو شهرداری تبادل اطلاعات در خصوص حوزه های مرتبط با قسمتهای فنی، عمران، خدمات شهر، آتش نشانی، منابع انسانی، ماشین آلات و غیره بر اساس مجموعه قوانین و مقررات سازمان شهرداریها و دستور العمل های استانداریهای دو استان انجام خواهد شد . شهردار زهان ابراز امیدواری کرد با امضای این تفاهم نامه گامی مهم در جهت خدمت رسانی بیشتر و مطلوبتر با استفاده از نظرات سازنده یکدیگر برای شهروندان دو شهر چناران و زهان برداریم. دکتر بارویی شهردار چناران نیز در این نشست گفت: به نمایندگی از طرف خانواده بزرگ شهرداری چناران، امید آن داریم تا با توجه به اشتراکات موجود فرهنگی این دو شهر و با امضاء این تفاهم نامه بتوانیم زمینه خدمت رسانی مضاعف را برای مردم این دو شهر ایجاد نماییم. گفتنی است چناران جزء شهرهای نسبتاً بزرگ استان خراسان رضوی می باشد که در فاصله ۵۰ کیلومتری شمال غربی مشهدواقع شده‌است ودارای درجه7در رتبه بندی درجات شهرداری ها قرار دارد.

photo 2018 04 21 12 02 10

 با همت شهردار زهان دشت مجاور شهر که طی سالیان گذشته مملو از زباله های مختلف گردیده بود پاکسازی ودوباره به طبیعتی پاک و بکر تبدیل شد.
قابل ذکر است که دهقان شهردار زهان با ایجاد یک همایش در هفته سلامت با عنوان طبیعت پاک و با همکاری شورای شهر، بخشداری،اداره محیط زیست، پرسنل شهرداری، حوزه مقاومت بسیج،دانش آموزان، کارشناسان بهداشت و همچنین دوستداران محیط زیست و طبیعت، روحی تازه به دشت زهان دادند.
در این همایش که جمعیت قابل ملاحظه ای حضور داشتند حجم بسیار زیادی زباله جمع آوری گردید.
در پایان مهندس خانزاده فرماندار زیرکوه طی سخنانی از همه شرکت کنندگان در همایش تقدیر نمودند.یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد
رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت
را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم.

230757باگذشت بیش از یک دهه از ساخت ساختمان شهرداری زهان که نمای آجری آن در حاشیه پرتردد ترین بلوار شهر باعث سلب زیبایی شده بود، اکنون تبدیل به ساختمانی زیبا و چشم نواز گردیده است.

photo 2018 03 27 09 19 14

photo ۲۰۱۸ ۰۳ ۲۷ ۰۹ ۱۹ ۰۰با همت مهندس دهقان شهردار زهان و شورای اسلامی شهر، ترمیم آسفالت حفاری ها و روکش آسفالت برخی از خیابان های شهر زهان رقم خورد.

شهردار زهان عنوان نمود:

اکنون که به حول قوه الهی پس از مدتها انتظار استارت آسفالت نقاطی از سطح شهر خورده است هرگونه انجام وظیفه خود را مدیون همکاران خوبم در شهرداری چه کادر اداری،  چه خدماتی در سطح شهر وهمچنين پشتیبانی قوی و با تدبیر اعضای محترم شورای اسلامی شهر و از همه مهمتر همکاری و مشارکت و صبوری مردم فرهیخته شهر زهان می باشم.

photo 2018 04 03 11 58 52

photo 2018 04 03 11 58 55

photo 2018 04 03 11 58 58

photo 2018 04 03 11 59 01نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري : ---

تلفن شهرداری :05632553579  فکس : 05632553580

پست الکترونیک : ----

آدرس : خراسان جنوبی - شهر زهان-بلوار امام رضا(ع)- شهرداری زهان

بازدید امروز48
بازدید دیروز58
بازدید هفته181
بازدید ماه1514
کل بازدید42777