تست

تتست

تست

1

 [carousel source="directory: images/slider"]

 

[carousel source="directory: images/slider" limit="9" title="no" title_link="no" intro_text="no" hoverpause="no"]

آغاز امامت حضرت مهدی(عج) مبارک

 اللهم عجل لولیک الفرج

آغاز امامت حضرت حجت ابن الحسن العسکری صاحب الامر والزمان امام مهدی (عج ) بر منتظران ظهورش مبارک باد.

تست

تتست

تست

1

 [carousel source="directory: images/slider"]

 

[carousel source="directory: images/slider" limit="9" title="no" title_link="no" intro_text="no" hoverpause="no"]

اجرای نمای ساختمان شهرداری زهان

باگذشت بیش از یک دهه از ساخت ساختمان شهرداری زهان که نمای آجری آن در حاشیه پرتردد ترین بلوار شهر باعث سلب زیبایی شده بود، اکنون تبدیل به ساختمانی زیبا و چشم نواز گردیده است.

photo 2018 03 27 09 19 14

photo ۲۰۱۸ ۰۳ ۲۷ ۰۹ ۱۹ ۰۰

امضای تفاهم نامه همکاری با شهرداری چناران

به گزارش خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر زهان مهندس دهقان شهردار زهان ضمن سفر به شهر ستان چناران واقع درخراسان رضوی وبازدید از مراکز فنی،اداری،شهرسازی وفضای سبز شهرداری ، با شهردار این شهر دکتر بارویی تفاهم نامه همکاری منعقد کردند. شهردار زهان در جلسه انعقاد این تفاهم نامه گفت:با توجه به موقعیت ویژه چناران و نزدیکی آن به مرکز استان خراسان رضوی و همچنین تجارب ارزنده مجموعه مدیریت شهری و برخورداری از طبیعت زیبا و برخوردار به منظور تبادل نظر و بهره گیری از تجارب موفق شهرداری چناران و انتقال آن به مجموعه شهرداری زهان این تفاهم نامه در موضوعات و مفادی که تنظیم گردیده، منعقد میگردد. وی اظهار کرد: از موضوعات مهم تفاهم نامه بین دو شهرداری تبادل اطلاعات در خصوص حوزه های مرتبط با قسمتهای فنی، عمران، خدمات شهر، آتش نشانی، منابع انسانی، ماشین آلات و غیره بر اساس مجموعه قوانین و مقررات سازمان شهرداریها و دستور العمل های استانداریهای دو استان انجام خواهد شد . شهردار زهان ابراز امیدواری کرد با امضای این تفاهم نامه گامی مهم در جهت خدمت رسانی بیشتر و مطلوبتر با استفاده از نظرات سازنده یکدیگر برای شهروندان دو شهر چناران و زهان برداریم. دکتر بارویی شهردار چناران نیز در این نشست گفت: به نمایندگی از طرف خانواده بزرگ شهرداری چناران، امید آن داریم تا با توجه به اشتراکات موجود فرهنگی این دو شهر و با امضاء این تفاهم نامه بتوانیم زمینه خدمت رسانی مضاعف را برای مردم این دو شهر ایجاد نماییم. گفتنی است چناران جزء شهرهای نسبتاً بزرگ استان خراسان رضوی می باشد که در فاصله ۵۰ کیلومتری شمال غربی مشهدواقع شده‌است ودارای درجه7در رتبه بندی درجات شهرداری ها قرار دارد.

photo 2018 04 21 12 02 10

 

همایش طبیعت پاک

با همت شهردار زهان دشت مجاور شهر که طی سالیان گذشته مملو از زباله های مختلف گردیده بود پاکسازی ودوباره به طبیعتی پاک و بکر تبدیل شد.
قابل ذکر است که دهقان شهردار زهان با ایجاد یک همایش در هفته سلامت با عنوان طبیعت پاک و با همکاری شورای شهر، بخشداری،اداره محیط زیست، پرسنل شهرداری، حوزه مقاومت بسیج،دانش آموزان، کارشناسان بهداشت و همچنین دوستداران محیط زیست و طبیعت، روحی تازه به دشت زهان دادند.
در این همایش که جمعیت قابل ملاحظه ای حضور داشتند حجم بسیار زیادی زباله جمع آوری گردید.
در پایان مهندس خانزاده فرماندار زیرکوه طی سخنانی از همه شرکت کنندگان در همایش تقدیر نمودند.

مهندس محمدرضا دهقان طزرجانی

ارتباط مستقیم با شهردار

شعار سال

شعار سال 1395

نظر سنجی

    نظر شما راجب وبسایت چیست؟

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري : ---

تلفن شهرداری :05632553579  فکس : 05632553580

پست الکترونیک : shahrdarizohan@gmail.com

آدرس : خراسان جنوبی - شهر زهان-بلوار امام رضا(ع)- شهرداری زهان

بازدید امروز12
بازدید دیروز116
بازدید هفته242
بازدید ماه821
کل بازدید53702